Про заклад

Своє існування 17 гарнізонних будинок офіцерів розпочав 22.06.1967 року як Криворізький гарнізонний офіцерський клуб (м.Кривий Ріг  Дніпропетровської області).

При Криворізькому  гарнізонному офіцерському  клубі працювали лекторії, де виступали досвідчені пропагандисти, офіцери з лекціями, доповідями та бесідами. Проводились диспути, тематичні та літературні вечори, зустрічі з героями Радянського Союзу, відомими людьми міста та області, вечори відпочинку та інші культурно – масові заходи.  Також діяв університет культури, активну участь в роботі якого брали письменники, поети та артисти, найкращі музики Кривого Рогу та всій Дніпропетровщини. Працювало багато різноманітних гуртків та клубів, незважаючи на досить обмежену кількість приміщень, призначених для занять: драматичний, танцювальний, хореографічний, музичний, гімнастичний, аеробіки, крою та шиття, ручного в’язання та художньої вишивки.

в 1991 році Криворізький гарнізонний офіцерський клуб увійшов до складу Збройних Сил України.

01.04.1994 року  Криворізький гарнізонний офіцерський клуб змінив назву на 17 Центр культури, просвіти і дозвілля

24.11.1999  року 17 Центр культури, просвіти і дозвілля  змінює  назву на 17 гарнізонний будинок офіцерів (м.Кривий Ріг  Дніпропетровської області.)

01.01.2013 року 17 гарнізонний будинок офіцерів (м.Кривий Ріг  Дніпропетровської області.) підпорядковано начальнику Головному управлінню по роботі з особовим складом Збройних Сил України 17 гарнізонний будинок офіцерів (м.Кривий Ріг  Дніпропетровської області , а з березня 2016 року у зв’язку з проведенням організаційних заходів в Міністерстві оборони України,  17 гарнізонний будинок офіцерів (м.Кривий Ріг  Дніпропетровської області.) підпорядковано начальнику Головному управлінню морально – психологічного забезпечення Збройних Сил України.

Сьогодні колектив 17  гарнізонного будинку офіцерів виконує основні завдання армійського закладу культури по забезпеченню культурно – виховної і просвітницької роботи, а також проведенню дозвілля військовослужбовців, членів їх сімей та мешканців міста.

На цей день у 17 гарнізонному будинку офіцерів функціонують гуртки, студії, клуби,  проводяться вечори відпочинку для військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, святкові концерти. На базі 17 ГБО проводить свої засідання, конференції ветеранська організація 17 гвардійської Криворізької танкової дивізії, яка нараховує більше 800 членів організації. Проводяться офіцерські зібрання офіцерів гарнізону міста Кривий Ріг. Вихованці гуртків 17 ГБО беруть участь не тільки в обласних та всеукраїнських конкурсах, а щє в міждународних конкурсах та змаганнях. Де посідають призові місця.

З початком бойових дій на Сході нашої країни колектив 17 гарнізонного будинку офіцерів всебічно підтримує військові частини Криворізького гарнізону проводячі багато виїзних концертних турів до військових частини,  на полігони, а у 2016 році 7 виїзних турів в райони проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Колективом будинку офіцерів проведено майже 70 заходів військово-патріотичної спрямованості, при будинку офіцерів на постійній основі діє центр допомоги учасникам АТО.фотограф 118